Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

selamunaleyküm arkadaşlar

ben ilk kez bu forma yazıyorum.hem sizlerle tanışmak hem de bilgi almak istiyorum.kafam çok karışık.ben kapalıı biri değilim.namazlarımı kılmaya çalışıyorum.din konusundan da çok eksiklerim olduğunu biliyorum..bazen çok günahkar olduğumu düşünüyorum.bazen hayat anlamsız geliyor,hayatıma son vermeyi bile düşündüğüm zamanlarım oluyor..bunlar için ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar
birde ben baş örtüsüne karşı değilim.bir ara başımı kapatmayı bile düşünmüştüm ama yapamadım.karşımda açık birini görürsem onun çok güzel olduğunu benimde neden öyle giyinmediğimi düşünürsem günah işlerim diye korktum.şimdi görüştüğüm biri var.ama nişanlanıp evlenmemiz benim kapanmama bağlı o benim kapanmamı istiyor.offff benim kaafam çok karışık.bana yardımcı olun
şimdiden Allah hepinizden razı olsun..

öncelikle hoşgeldiniz diyorum.size gereken bütün bilgileri buradan bulabilirsiniz.arkadaşlar da size yardımcı olacaktır.

selamlar olsun sibel: öncelikle dünya yaşantısından allaha dönmek bir geçiş evresi bu evrede daim allaha ve sadatlarına veya tasavvufa kendini teslim et aslında buna ben kendimce ne kadar dogrudur bilmem şeytanla 40 günlük savasa ımza at bu kırk gun senın namazına ve nefsine zarar vemeye calısacaktır sakin ol cunku bu yol allah yolu bence o savası kazanacaksın ben bu savasın allahın ıznıyle 5. gunundeyım ınsallah bu savası kazanacak ve kafandakı fanı karısıklıkları yeneceksın allah sen ve dıgerlerıyle el ele cennete gırdıgımız gunlerı gosterır ınsallah... kendınıze ıyı bakmanız dılegıyle :)

Tanışma Platformu

MollaCami.Com