Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

güzelim türkçe'miz....

:(

Aslında bunda dudak bükecek bir sebep göremedim. Anladığım kadarıyla bunu yazan kişinin öğrenim durumu pek iyi değil. Öğrenim noksanlığından dolayı terimleri kullanırken gerek telafuzda, gerekse yazımda hatalar oluşmuş.

Yurdum insanı işte. Yadırgamak olmaz. Hataları açığa çıkarmak değil; öğretmek lazım. :)

Eğer ki; ashanshörn düğmheleri çhalışmıyhor gibi yabancı dile benzetilmeye çalışılsa kızardım.

Egitimli olmak, kültürlü olmak ne büyük nimet.....
Elde etmis olanlar pek farkinda degil sanirim bu nimetin....

Yazi o kadar kötüki krese giden cocuk yazisi sanki....

Bir gün yurdumun bütün güzel insanlarinin cok egitimli olacagi hayaliyle uyuyacagim bu gece......

Aslında bunda dudak bükecek bir sebep göremedim. Anladığım kadarıyla bunu yazan kişinin öğrenim durumu pek iyi değil. Öğrenim noksanlığından dolayı terimleri kullanırken gerek telafuzda, gerekse yazımda hatalar oluşmuş.

Yurdum insanı işte. Yadırgamak olmaz. Hataları açığa çıkarmak değil; öğretmek lazım. :)

Eğer ki; ashanshörn düğmheleri çhalışmıyhor gibi yabancı dile benzetilmeye çalışılsa kızardım.

Katılıyorum sana Firdevs27,güzelim Türkçemizi ne hale getiriyorlar,üstelik öyle bir hale getirdiler ki durumu,uyarınca biz tepki alıyoruz ve sanki hatayı yapan onlar değilde bizmişiz gibi mahcup oluyoruz,daha birşey diyemiyoruz :-X :-X ::)

Komik Yazılar

MollaCami.Com