Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

El-Aziz'den manzaralar-1

Çok hoş kareler bazı resimlerin netliği muhteşem teşkkür ederiz :)

Çok hoş kareler bazı resimlerin netliği muhteşem teşkkür ederiz :)
elazıgın belediyesi iyi çalışıyo mşllh.çok güzel bir kent. :) :) :)

elazıgın belediyesi iyi çalışıyo mşllh.çok güzel bir kent. :) :) :).kimin memleketi. :)

ihvan abimin ;D ;D...hakkaten pek bi şirin memlekett...hayırlıysa görmek bize de nasip olsun...

rica ederim.İnşallah yeni resimlerde paylaşacam.Son 4 yılda Elazığ çok değişti

evet güzel bir şehir benimde memlektim sayılır

rica ederim.İnşallah yeni resimlerde paylaşacam.Son 4 yılda Elazığ çok değişti
. yeni resimleri bekliyoruz.mücahide kardeşimiz malatyalımı acaba

evet malatyalıyım ve elazığda nişanlım var yani oraya gidecem

Elazığ denince daha önce aklıma gakkoşlar, keban, karakoçan vs... bildiğim bi takım bilgiler gelirdi. Artık genelleme yaptım; direk İhvan Abi geliyor. ;D

Arkadaşlara katılıyorum resimler hakikatten çok güzeller. İnşallah gidip görmek bizlere de nasip olur. ::)

Teşekkürler Samurai...

Malatya -el aziz ,kardeş şehir(sporda anlaşamazlarsada)

Malatya -el aziz ,kardeş şehir(sporda anlaşamazlarsada)
ne sporu ihvan abi gündelik yaşamdada hiç sevmezler birbirlerini elazıglılarla,malatyalılar. ;D ;D

ne sporu ihvan abi gündelik yaşamdada hiç sevmezler birbirlerini elazıglılarla,malatyalılar. ;D ;D
. biz barış elçisiyiz,doğrudur malatyalılar hep bizi kıskanır otuz yıldır malatyadayım enişteleri oldum hala sevdiremedim kendimi.bak mucahideyide elazığlı yaptık

evet bende elazığlı oldum ama malatyalılar ile elazığlılar arsında kıskançlık yoktur bunu düzeltelim gayet kardeşler.

Çok güzel kareler, emeğinize sağlık.
Rabbim gidip görmeyi nasip eylesin.

evet bende elazığlı oldum ama malatyalılar ile elazığlılar arsında kıskançlık yoktur bunu düzeltelim gayet kardeşler.
.size katılıyorum.önceki espiriydi herkes ihvan

Gezi & Seyehat

MollaCami.Com