Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

rky_?????????

bozuldugu halde tamir edilemeyen sey nedir

ip ucu yok mu yaa tahminlerim var ama kesin yanlıştır ;D

ben cvp verebilirmiyim ::)

ip ucu yok mu yaa tahminlerim var ama kesin yanlıştır ;D
;D ;D ;D

ben cvp verebilirmiyim ::)
şüheda kardeşim rky_ kardeşim cok iddalı biraz öncelik tanıyalım ;)

şüheda kardeşim rky_ kardeşim cok iddalı biraz öncelik tanıyalım ;)
acıdım tamam versin bakalım ::)

;D rky nerdesiin ;)

ben artık cevap vercem yoksa bu gece uyku tutmayacak(saat 00:40 rky'yi bu saate kadar bekledim napim soruya cvp verseymiş) ;D

yemek ::)

ya dün akşam elimde olmayan sebeplerden ötürü çıkmak zorunda kaldım annemler baskın yaptıda pc başında bırakmışlardı gelincede pc başında görmesinler diye hemen kapattım daha dogrusu kapatamadan kapatmak zorunda kaldımda neyse ;D

cvp veriyorum dogrumu bilmyrm ama
hava ???

;D rky nerdesiin ;)
geldim geldim bak cvp bile verdim dogrumu ;D

ben artık cevap vercem yoksa bu gece uyku tutmayacak(saat 00:40 rky'yi bu saate kadar bekledim napim soruya cvp verseymiş) ;D

yemek ::)
bak oda olabilir ;D
senide beklettim ;D
içinde kalsa ölürdün dimi :P

bak oda olabilir ;D
senide beklettim ;D
içinde kalsa ölürdün dimi :P

belli mi olur :o ölüverirsem sorumluluk kabul etcen mi ??? ;D ;D ;D

ya dün akşam elimde olmayan sebeplerden ötürü çıkmak zorunda kaldım annemler baskın yaptıda pc başında bırakmışlardı gelincede pc başında görmesinler diye hemen kapattım daha dogrusu kapatamadan kapatmak zorunda kaldımda neyse ;D

cvp veriyorum dogrumu bilmyrm ama
hava ???
aslında bende soruyu ilk okuduğumda hava aklıma gelmişti ama cvp yazarken,yemeğin daha mantıklı olduğunu düşündüm.Çünkü hava açınca bir nevi tamir edilmiş olur.Ama yemek çöpe gider. ::)

ya millet kusura bakmayın kac gundur gıremıyorum birisi yüzünden bunalımlardayım saolsun ınsanın bu kadarda sabrı ölculmezkı insaf yani ne günah işledim bilmiyorm neyse sizin kafanızı sişirmeyeyim rky durdu yıne vurdu ne dıyım tebrıkler rky tebrıkler !!!!

Tebrikler rky_ :'( kardeşim...

üzülme kardasim yenısını de sen bılırsın

Zeka Mantık Soruları

MollaCami.Com