Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bir aile ne kadara geçinir.....

Dönemin Amerika İngiltere ve Türkiye Başbakanları biraraya gelmiş ve toplantı sonunda basının sorularını yanıtlıyolarmış.
Gazeteci sormuş:
-Ülkenizde 4 kişilik bir aile ne kadar gelirle rahat bir hayat sürebilir siz onlara ne kadar ödüyosunuz?
Amerika başbakanı.
-Amerika'da 4 kişilik bir aile 5000 dolar ile rahat bir yaşam sürebilir,biz onlara 6500 dolar ödüyoruz geri kalan 1500 doları ne yapıyorlar bilmiyorum.
İngiltere başbakanı:
-İngiltere'de aynı aile 4000 pound ile rahat yaşar,biz 5000 pound veriyoruz 1000 pound nereye gider bilmiyoruz.
Türkiye Başbakanı.
-Türkiye'de aynı ailenin açlık sınırı 900 ytl dir.Biz onlara 400 ytl veriyoruz geriye kalan 500 ytl'yi nereden buluyolar bizde anlamış değiliz.

Evet yaa nerden buluyorlar o 500 ytl'yi.
Paylaşım için teşekkürler. :) :)

Borç borç borç gittiği yere kadar gidiyor olmadı varsa ev satılıyor Aliden alıp Ahmete veriyor kendini biraz rahatlatıyor baktı olmuyo çok sıkıştı inançta sıfır intihar ediyor öyle değilmi ::) :-[ :-\

:D :D

ev geçindirilmi bilemiyorum.lakin dünyada bu milletten daha sabırlı bir millet varmıdır,düşünemiyorum.siyasete bu kadar eğilim neden,bu milleti,simitçay edebiyatı yapıp uyutmak kolay ondan.simit çay parası bile verilmiyor diyip kernek meydanlarında hava atanlara ALLAH cc fırsat verdi.ama milletin aldığı asgari üçret yine çay simit karşılığı.bile değil.

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ;)

Güleriz ağlanacak halimize.

Güleriz ağlanacak halimize.
teşekkürler ravzahamza ;) ;)

siz beni güldürdünüz allahda sizi güldürsün :D :D :D
türkiyenin hangi başbakanıymış o rezil ::) ::)

Allah fakir olup sükredenin yanindadir
paylasim icin tesekkürler

Yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim arkadaşlar bence bu başbakan geçmişlerde kalanlarda ;) (isim vermeyeyim) zatende bu yüzden geçmişte kalmıştırr :D

Fıkralar

MollaCami.Com