Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

dünyanın en beyinsiz hayvanı!

sizce dünyanın en beyinsiz hayvanı hangisi?cvb nedeniyle birlikte istiyorum.

pire ;D herhalde ne kadar cürmü varki beyni olsun ???

pire ;D herhalde ne kadar cürmü varki beyni olsun ???

maalesef biraz düşünün ;)

yaklastım mı ?

yaklastım mı ?
ip ucu oda küçük bir hayvan ::)

balık
çünkü hafızası 7 saniyeliktir

hayır arkadaşlar :)

Fındık kurdu Sebebi: Fındığın içine girmek için çok uğraşarak küçücük bir delik açar. fındığın içine girincede fındığı yemeye başlar ve kilo alır bölece delikten çıkamayıp orada ölür. açgözlülüğünün bedelini canıyla ödemiş olur Hoş bu sorunun cevabı insanda olabilir açgözlulükte fındık kurdundan aşağı bitarafı olmaz hırslı tamahkar insanların.. :D :D

Fındık kurdu Sebebi: Fındığın içine girmek için çok uğraşarak küçücük bir delik açar. fındığın içine girincede fındığı yemeye başlar ve kilo alır bölece delikten çıkamayıp orada ölür. açgözlülüğünün bedelini canıyla ödemiş olur Hoş bu sorunun cevabı insanda olabilir açgözlulükte fındık kurdundan aşağı bitarafı olmaz hırslı tamahkar insanların.. :D :D
tebrikler bu gece formdasınız yine ;)

Teşekkür ederim kardeşim yakın bizamanda okumuştum bunu :D :D

:o :o :o :o cevabı ilk defa duydum...çok da mantıklı...
Rabbim kullara kanaatsızlığı..aç gözlülüğü göstermek için belki de böle bi özellik yaratmıştır....
emeğinize sağlık kardeşim...

sagolun gercekten sasirdim$

aboooooooooooo :o :o :o :o :o :o :o :o

:o :o :o ilk defa duydum...

BİLMİYORDUM TŞK ÇOK GÜZEL ;D

Teşekkür ederim kardeşim yakın bizamanda okumuştum bunu :D :D

bende cevabı da böyle güzel açıklayınca hayrete düşmüştüm gerçekten. Rabbim iyiliğinizi versin. Bizim içinde ibret olsun o zaman, daha fazla kazanmak için girdiğimiz yerden çıkamayıp ölebiliriz. paylaşım için teşekkürler.

Zeka Mantık Soruları

MollaCami.Com