Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Hastanede Şok Eden Poz

Yeni doğan bebekle çekilen bu fotoğraf dünyayı şoke etti. Bebeği üniformasının cebine koyan hemşireye tepki yağıyor.
Fotoğraf, İsrail'in en büyük hastanelerinden birinde çekildi. 13 yıllık tecrübeli hemşire, yeni doğan prematüre bebeği üniformasının cebine koyarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ajansların geçtiği fotoğrafın ardından dünyadan hemşireye tepki yağdı. Bunun üzerine hastane yönetimi minik bebeğin canını tehlikeye atan hemşireyi açığa aldığını duyurdu.
Ancak aileler, bebeğin hayatını hiçe sayan hayatını hemşirenin işine tamamen son verilmesini istiyor.

Not=Nede olsa o bir israilli yahudi başka ne beklenirdiki insan kasaplarından... >:( >:( >:(

kadında ki cesarete bak.ilginç.resim için tşkkrlr.

geri zekalı...ama onlardan beklenir...sadece kendilerini önemseyen .ğrenç insanlar >:( >:( >:(

Ben şimdi konuşmayayım, eğer içimdekileri söylersem tepki alırım.
Haber için teşekkürler.

insan hayatı onlar için bu kadar ucuz işte >:(
yahudi işte nolcak

yahudi işte nolcak

israilden ne beklersinn...

yorum yok..delidir kesin..

haklısın ihvan

imansız birinden ne beklenirki.hayatları öyle huzursuz ki başkalarının yaşama hakkını bile çiğneyebiliyorlar bir damla mutluluk için.tabi bu daha büyük bir huzursuzluk sebebi ama kafirin aklı o kadar çaliışır.

yahudi işte nolcak

Soyle bisey duymustum ne kadar dogru bilmiyorum onlara gore kendilerinden farkli din ve irkta olan insanlar insan hukmunde degil ve hersey mubah
boyle bi zihniyetten baska ne beklenebilirki

akıllı adam o sabiye bunu yaparmı :'(

ilginize teşekkürler...

İlginç Resimler

MollaCami.Com