Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İnternetin En İyileri

çok güzellermiş.bu güzel resimler için tşkkrlr.

evet çok canlı ve çok güzel resimler teşekkürler...

Teşekkürler kardeşim, emeğine sağlık. :)

[quote=mansurefe ]
evet çok canlı ve çok güzel resimler teşekkürler...
[emeğinize sağlık :) :)/quote]

9.resim çok güzel

çok güzellermiş.bu güzel resimler için tşkkrlr.

Resimlerin hepsi güzel ama en çok şu kitaplar dikkatimi çekti,kimbilir kaç gözle,kaç elle buluşup yarenlik ettiler..

Ve Cemil Meriç'in; "Kalbi var kitapların, onları bir kerhane sermayesi gibi mıncıkladın mı senin mi oldular sanıyosun? Gaflet! Senin olan sadece 10 dakikalık tenleri. Konuşmaz seninle kitap, sırtına basıp ikbale tırmanazsın.
Kahrını çekeceksin kitapların hizmetinde bulunacaksın. Senelerce hiç bir şey beklemeden diz çöküp emirlerini dinleyeceksin... " cümlelerini hatırlattı bana...

Teşekkürler kardeşim...

Ve Cemil Meriç'in; "Kalbi var kitapların, onları bir kerhane sermayesi gibi mıncıkladın mı senin mi oldular sanıyosun? Gaflet! Senin olan sadece 10 dakikalık tenleri. Konuşmaz seninle kitap, sırtına basıp ikbale tırmanazsın.
Kahrını çekeceksin kitapların hizmetinde bulunacaksın. Senelerce hiç bir şey beklemeden diz çöküp emirlerini dinleyeceksin... " cümlelerini hatırlattı bana...

Ne güzel söylemiş. O yüzden hiç kıyamam kitaplara. Arada bir bakım yaparım onlara. Yerlerini değiştiririm canları sıkılmıştır aynı yerde diye. Deli diyeceksiniz belkide ama konuşuyorum bazen kitaplarla :-[

Fotoğrafların hepsi ayrı bir harika. Paylaşım için teşekkürler...

teşekkürler kardeşim
gerçekten konu başlığının hakkını veriyor resimler...

Mollacami Foto Galerisi

MollaCami.Com