Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Akıl hastasının yaptığı resme bakın...acaba neden korkuyor?

Bu resmi çizen kişinin fobisi ne?

Bir akıl hastası, bu resmi yapmış.Resim oldukça ünlü, ama nedeni ne yapanın akıl hastası olması, ne de nadir bir hastalığa yakalanmış olması.Resmi yapanın bir fobisi var, psikiyatri profesörü onlara bu resmi gösteriyor; dikkatlice bakmalarını, resimde hastanın fobisinin ne olduğuyla ilgili bir işaret olduğunu, bunu bulmalarını söylüyor. Verdiği ipucu da şu: "Ayrıntılara takılmayın, resmin bütününü görmeye çalışın. Eğer tüm cisimler kaldırılırsa resim neye benzer, onu düşünün."

Profesörün dediğine göre cevaba yaklaşanlar varmış, ama bulan daha yokmuş...

vallahi ilk aklıma gelen dondurma oldu ;D ;D ;D

;D ;D

bence yanlizliktan korkuyor ???

İlk aklıma gelen;karanlık yada ölüm oldu.. ::)
Bu arada resmi çok güzel çizmiş.. :)

Bütün cisimleri kaldırdığınız zaman canlılar ve kar kalıyor. Ya canlılardan ya kardan ya da beyazın simgelediği bir şeyden korkuyor olabilir mi ki? :-\ Cevabı çok merak ettim doğrusu. ??? :)

Terkedilmekmi acaba ?

soğuk ya da yalnızlık olabilir mi.

yalnızlık olabilirmi acaba? ???

eee.....cevap nerde ki hala :)

eee.....cevap nerde ki hala :)

Ne zamandır bu konuyu arıyodum vesilenizle bulmuş oldum. Sağolasınız neyzen.lal kardeşim. :)
Evet cevabı ben de çok merak ediyorum :)

Ne zamandır bu konuyu arıyodum vesilenizle bulmuş oldum. Sağolasınız neyzen.lal kardeşim. :)
Evet cevabı ben de çok merak ediyorum :)

:) :) :) evet bekliyoruz cevabı

bence sadece mutluluk ve huzur istiyo... :D

cevabı bilen yokmuş malesef..doktorlar felan hep araştırmışlar fakat bulan olmamış ;D ;D ::) ???

Bir insanın psikolojisini çoğu zaman doktorlarlarda çözemez. İnsanoğlu öyle bir mekanizma ki hangi bilim adamı çözebilmiş ki. Kimbilir iç dünyasında neler yaşamış... ::)

Bence bütün bu cisimler kaldırılırsa boşluk hakim olacak. Belki dinginliğe, sessiz bir ortama ihtiyaç duymuştur, sadece kendisiyle başbaşa kalmak istemiştir. :)

Ben de az buçuk deli olduğuma göre çözmem lazım. :D :P

azrailden korkuyor.yani ölümden...

nedense hic birimiz cozemdik cok mu akilliyiz ki ;D ;D

madem boyle bir soru sorulumus muahakk bir cevabi da vardir ...

İlginç Yazılar

MollaCami.Com