Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Sevdana Talibim

Ya Rab! Sana havale kula zulm eden başlar
Susturulsa da dilim susturulmaz ki yaşlar
Gündüz güneş üşütür gece yangınlar başlar
Beni sevdaya hicran aşklara yâr kıl rabbim......

külli sevda dururken cüzi sevdayla neden yetineyim?
aç gözlülüğümü bağışla Rabbim, "SEVDANA" talibim
sevim yakıcı

Ey yüce nûrlar sâhibi!
Nice zaman lâtif ve gümüş bedenli bir yûsuf aradım,sende bir yûsuflar yurdu gördüm ben...Cennet peşindeydim,arayıp duruyordum.Her yaratmış olduğun madde bana cennet göründü..Matlûbum senin âşkın ve sevdan..Bu âşk bu îman bu vecd bu Rû^h seni arar...Dağlar,taşlar,çöller,denizler seni yad ederler..Düşünürüm benki ;Âkıl sahibi neyim eksik senin sevdanla yanmıyayım.Sevdana Tâlibim ey lutfu hoş kahrı hoş...Rabbim ınâyet ve nûrunda daim eylesin!
Gercek sevdayı bulanlardan ve bulanlarada kıymetini bilmek nasip eylesin..Sağlık yüreğine olsun..Ne diye bilirimki kardeş cook harika bir paylaşımdı duygulandım yanii..

çok güzeLdi..payLaşımLar için tŞk..ALLAH(C.C) razı oLsun..

çok güzeLdi..payLaşımLar için tŞk..ALLAH(C.C) razı oLsun..

Ey yüce nûrlar sâhibi!
Nice zaman lâtif ve gümüş bedenli bir yûsuf aradım,sende bir yûsuflar yurdu gördüm ben...Cennet peşindeydim,arayıp duruyordum.Her yaratmış olduğun madde bana cennet göründü..Matlûbum senin âşkın ve sevdan..Bu âşk bu îman bu vecd bu Rû^h seni arar...Dağlar,taşlar,çöller,denizler seni yad ederler..Düşünürüm benki ;Âkıl sahibi neyim eksik senin sevdanla yanmıyayım.Sevdana Tâlibim ey lutfu hoş kahrı hoş...Rabbim ınâyet ve nûrunda daim eylesin!
Gercek sevdayı bulanlardan ve bulanlarada kıymetini bilmek nasip eylesin..Sağlık yüreğine olsun..Ne diye bilirimki kardeş cook harika bir paylaşımdı duygulandım yanii..

amin kardeşim allah cc razı olsun çok güzel bir yorum sağolasın yüreğine sağlık allah cc sevgisini kalbimize nakşedip hakiki aşka hakiki sevdaya gerçek rıza ya ulaşabilmeyi nasib eylesin cümlemize....

allah cc sevgisini kalbimize nakşedip hakiki aşka hakiki sevdaya gerçek rıza ya ulaşabilmeyi nasib eylesin cümlemize....

amin Letaif kardeşim.. gülürana kardeşimin de yüreğine sağlık..

(sizi az görür olduk, paylaşımlarınızı özlüyoruz.. haberiniz olsun)

amin Letaif kardeşim.. gülürana kardeşimin de yüreğine sağlık..

(sizi az görür olduk, paylaşımlarınızı özlüyoruz.. haberiniz olsun)
sağolasınız umut kardeşim allah razı olsun tatil biraz yoğun geçiyo tatil bitsin; inşallah molacamiye daha fazla vakit ayırıcam..

sağolasınız umut kardeşim allah razı olsun tatil biraz yoğun geçiyo tatil bitsin; inşallah molacamiye daha fazla vakit ayırıcam..

inşaallah, bekliyoruz ;)

Rab'bim sizden de razı olsun..

Şairlerden şiirler

MollaCami.Com