Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Alemlere Rahmet

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=SXgKG3qUyuY&showsearch=0[/youtube]

[google_video=425,350]-8792015630136242942&hl=en[/google_video]

İlahinin sözleri için tıklayınız >>

Videoyu .wmv dosyası şeklinde indirmek için tıklayınız >>

Çok güzel olmuş kardeşim.
Elinize, emeğinize sağlık.

Faruk kardeşim Hz Allah razi olsun gerçekten izlediğim en güzel videolardan biriydi.

Bir sonrakini merakla bekliyoruz inş. Teşekkürler

Teşekkürler Faruk, çok çok güzel olmuş.

çook güzel olmuş.hele şu başındaki yazı süper olmuş.elinize saglık kardeşim.

Emeğinize sağlık sevgili kardeşim.

Çok güzeldi,Allah c.c razı olsun..
Hz.Allah bu güzel çalışmaların devamını da nasip etsin inşaallah.

Çok güzeldi,Allah c.c razı olsun..
Hz.Allah bu güzel çalışmaların devamını da nasip etsin inşaallah.

İlginiz ve yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar...

Çok güzel olmuş kardeşim.
Elinize, emeğinize sağlık.

verd-i ebyaz kardeşimiz "videoları nereden buluyorsunuz?" diye bir soru sormuştu, sanırım kendisi kaldırmış. Vaktim kısıtlı olduğundan yanıtını sonraya bırakmıştım. :)

Videoları bulabileceğimiz belirli bir site/döküman belirtmek mümkün değil. Kısacası birçok yerden bulunabilir. Belgesellerden, filmlerden kareler alabilirsiniz. Ya da en güzeli kendi çektiğiniz görüntüleri kullanabilirsiniz. En basitinden evinizin bahçesinden bile çok hoş görüntüler alınabilir. Ya da bir cami avlusu... Daha sonra bu görüntüleri uygun biçimde montajlayarak video oluşturulabilir. :)

yine çok güzel bir çalışma olmuş teşekkürler faruk kardeşim emeğinize sağlık...

Elinize emeğinize sağlık kardeşim, çok başarılı bir çalışma olmuş :)

İlginiz ve yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar...

verd-i ebyaz kardeşimiz "videoları nereden buluyorsunuz?" diye bir soru sormuştu, sanırım kendisi kaldırmış. Vaktim kısıtlı olduğundan yanıtını sonraya bırakmıştım. :)

Videoları bulabileceğimiz belirli bir site/döküman belirtmek mümkün değil. Kısacası birçok yerden bulunabilir. Belgesellerden, filmlerden kareler alabilirsiniz. Ya da en güzeli kendi çektiğiniz görüntüleri kullanabilirsiniz. En basitinden evinizin bahçesinden bile çok hoş görüntüler alınabilir. Ya da bir cami avlusu... Daha sonra bu görüntüleri uygun biçimde montajlayarak video oluşturulabilir. :)

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler kardeşim.
Belgesellerden , filimlerden alabilirsiniz demişsiniz nasıl alacağız. Zahmet olmazsa onu da anlatabilirmisiniz?

Belgesel veya filmlerden, kısacası bir videodan almak istediğiniz kareleri video işleme programları yardımıyla kesip alabilirsiniz. Windows işletim sistemi ile gelen, dolayısıyla bilgisayarınızda mevcut olan Movie Maker, Adobe Premiere, Sony Vegas, Corel'in Ulead Studio programı, Proshow Gold... gibi programlar yardımıyla bu işi gerçekleştirebilirsiniz.

Mesela Movie Maker programını örnek vereyim. Başlat > Programlar > Windows Movie Maker programını açıyoruz. Karşımızdaki ekranda "Video al" seçeneğine tıklayın...

[IMG]http://img122.imageshack.us/img122/5606/47408067qz8.jpg[/img]

Videomuz ekrana gelecek; ama Movie Maker'de parçalar halinde geliyor. Onları alttaki mavi ekrandaki Video bölmesine sürükleyebiliriz işlem yapabilmek için...

Videoyu kesmek için ise üstteki Klip seçeneğinin sekmelerindeki Böl seçeneğini kullanabiliriz...

Kolay gelsin. :)

Allah razı olsun kardeşim.

Ben movie maker kullanıyorum.Video eklemeyi falan biliyorum.Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.Çok zahmet verdim, hakkınızı helal edin.

Est. kardeşim, helal olsun...

Mollaya Özel

MollaCami.Com