Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Küçük kadınlar...Hepsi birbirinden tatlı

evet tatlılar ama keşke doğal hallerini ekrana yansıtmış olsaydık bu yaşta resim tahtasına çevirmişler masum çocukları :-\ :-\ :-\

çok güzeller allah bağışlasın ama bencede keşke dogal halleri olsaydı ::)

evet tatlılar ama keşke doğal hallerini ekrana yansıtmış olsaydık bu yaşta resim tahtasına çevirmişler masum çocukları :-\ :-\ :-\

Aynen katılıyorum kardeşim.

sonlarının hayırlı olmasını dilerim...

Eğer üzerinde düzenLeme yapıLmadı ise yani ßir pc hiLesi fiLan ; çocukLarın kaşLarı ßiLe aLınmış yahu.Hadi yapan yapıyor da ; ßuna izin veren ana/ßaßaya ne demeLi ki ? İnanın çocukLar ßana hiç sevimLi geLmediLer :-\ Çocuk masumiyettir.Göremedim onu.

TeşekkürLer kardeşim.

Hiç yakışmamış bencede, biz çocukluğumuzu özleyip geri dönmeye çalışırız onlarda büyümeye hayatın badirelerine doğru koşar adım gitmeye :-\
Emeğine sağlık...

aminnn inşallah...

Kim bu yavrucakları boya kutusuna atmış. ;D ;D ;D
Efsun haklı, işin içinde pc hilesi var. ;)

Teşekkürler... :)

Yorumlarınız için çok teşekkürler hepinizin söylediklerine katılıyorum bencede pc hilesi vardır ama her halukarda bunların bu şekilde olmalarını isteyen kesinlikle anne babalarıdır yoksa yavrucaklar bu hayattan bi haber nasıl görürlerse öyle yaşarlar...

makyajı büyüğüne yakıştıramıyorum değil ki küçüğüne bende çok hoşnut kalmadım resimlerden...

makyajı büyüğüne yakıştıramıyorum değil ki küçüğüne bende çok hoşnut kalmadım resimlerden...

;D efsuna katılıyorum .......

Kim bu yavrucakları boya kutusuna atmış. ;D ;D ;D
Efsun haklı, işin içinde pc hilesi var. ;)

Teşekkürler... :)

Teşekkür ederim ::)

İlginç Resimler

MollaCami.Com