Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bunlarda düşündüren resimler...

Yine zalimin mazlumu ezdiği görüntüler.Bunlara baktıkça içim çok acıyo, hiçbirşey yapmadığım için kendimden birkez daha utanıyorum... :'( :'( :'(
Rabbim hiçbir mazlumu zulüm altında bırakmasın, herdaim yar ve yardımcıları olsun... :'(

Manidar paylaşım için teşekkürler...

Hiçbirşey yapmıyoruz yada yapamıyoruz diye birşey yok sevgili kardeşim elimizden geldikçe yediğimiz içtiğimiz vede kullandığımız ürünlere dikkat etsek onlar için büyük kayıplar meydana getirebiliriz aslında paylaşmak istediğim okadar çok konu varki tartışmalara yol açacak diye çekiniyorum aslında tartışılacak birşey yok senin ve benim gibi düşünenler için ama herkesinde aynı düşüncede olduğunu bilemiyosun bahsettiğim konulara dikkat etsek hem kardeşlerimizin hemde dinimiz açısından çok fayda göreceğimize inanıyorum yeterki el ele verip birlik olunsun. ;)

Zalimin zülmu varsa mazlumunda ALLAHI var. Rabbim büyük KAHHAR ismiyle kahretsin onları inş.
Evet firdevs kardeşiminde dediği gibi bir şey yapamamak insanı kahrediyor ama en azından dualarımızda unutmayalım inş.
paylaşım için teşekkürler ravzahamza kardeş :)

elimizden dua dan başka kardeşimizin dediği gibi aldığımız kullandığımız ürünlere çok dikkat gerekli anca böyle yardımcı olabiliriz..

Zalimleri Alemlerin Rabbine havale ediyoruz O hesapları çok çabuk görendir.
Teşekkürler zulüm gören kardeşlerimizi düşündürdüğün için, onlara duaya vesile olduğun için.
Selametle...

Teşekkürler zulüm gören kardeşlerimizi düşündürdüğün için, onlara duaya vesile olduğun için.
Selametle...

Rabbim hepimizden razı olsun aslında hiçbir zaman unutmamak lazım ama nefsiğmizin oyunlarına kanıp gidiyoruz yorumlarınız ve dualarınız için teşekkür ederim sevgili arkadaşlar.

Selametle...

İlginç Resimler

MollaCami.Com