Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kızıldereli

Film ekibi, sahra çölünün kızgın güneşi altında çekim yapmaktadır. Zor şartlar altında çalışırlarken, ihtiyar bir Kızılderili sete doğru yaklaşır ve yönetmenin yanına giderek söyle der, "...Yağmur, yarın !" ve gider...
Şaşıran yönetmen,ertesi gün yağan yağmuru hayretle izler. Bu sırada ihtiyar Kızılderili yine gelir, "..Fırtına, yarın!" der ve aniden uzaklaşır. Gerçekten de müthiş bir fırtına çıkar ve çölü birbirine katar.
Yönetmen emreder, "Çabuk bana o kızılderiliyi getirin! İstediği parayı verin. O olmazsa biz bu filmi bitiremeyiz!". Adamlar, kızılderiliyi bulur ancak yaşlı apaci bir türlü razı olmaz
En sonunda teklif edilen bir milyon doları reddedemez ve adamlarla birlikte kampa gelir. Bir ay boyunca,ihtiyar kızılderilinin söylediği her şey tutar, yağmur der yağmur, çöl fırtınası der, çöl fırtınası, kavurucu sıcak der,kavurucu sıcak...
Yönetmen gayet memnun mesut durumda filmi çekmeye devam eder. Derken bir gün yaşlı Kızılderili susar ve hiçbir şey söylemez.
Yönetmen, "Nasıl olsa geçer" diye düşünerek bekler.
1 gün, 2 gün, 1 hafta, 1 ay derken yönetmenin sabrı taşar ve kızılderiliyi bir kenara çekerek öfkeyle sorar,
"Bana bak! sana bu is için dünyanın parasını ödedim! bir an önce marifetlerini göstermeye başlamazsan seni buradan atacağım!".
Kızılderili omuzlarını silker; "..Radyo kırıldı!"...

hihihihihi çok güzeldi yaaa ;D teşekkürler kardeşim ;)

Rica ederim arkadaşlar

;D ;D ;D
oyyy oyy kıyamam yaa....
yadyosu kırılmış...

:D :D Çok komikti teşekkürler

Rica ederim EyvAllah

:) ;D Güzeldi,teşekkürler kardeşim..

:) ;D Güzeldi,teşekkürler kardeşim..

Rica ederim EyvAllah ::)

Fıkralar

MollaCami.Com