Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Neden Model Fotoğrafları ?

S.a. kardeşlerım.

Sorumuzda da belirttiimiz gibi "Neden Model Fotoğrafları ?"

Belki bir çok kardeşimizin kafasına takılmış olabileceğini düşünüp,daha verimli olabilmemiz açısından

açıklama ihtiyacı duydum.

Kendimi bir ziyaretçi kardeşimiz yerine koyup düşündüğüm bir anda aklıma şu geldi.

"Bir genç odası" yada "yemek odası" almayı düşünüyorum.

Kararsızım ne tarz bir şey alsam bilemiyorum.İnternette nasıl aratsam yada aratsam bile bir çok siteye

girmek istemiyorum.İsterdim ki tek bir sitenin tek bir bölümünden kararsızlığımı giderecek ya da tercihimi

kolaylaştıracak resimler.. :)

Buda en iyi olsa olsa Mollamızın "Dekorasyon" bölümünde olur dedim :)

Örneğin;

>Bir mutfak beğendim,onu yazıcıdan cıkartıp yaptırabılırım, danışabilirim , kararsızsam bir çok

üyenin o modeli beğenmesinden dolayı karar verebilirim.

>Yeni evlenecek kardeşlerede bu bölümün yardımcı olabileceğine inanıyorum.

>İlgi alanı olanlar içinde bu bölüm cabası olsa gerek ;)

Sonuçta amaç faideli olup, ufakta olsa arşivimizi genişletmek.

selametle..

Açıklama için sağol zambak kardeşim. ;) Ben de bir şey eklemek istiyorum izninle ben de fotoğrafları eklerken şunu düşünmüştüm; eklenenler sadece bizimkilerle sınırlı kalmasın üyelerimizin de hoşuna giden ve bizlerle paylaşmak istedikleri dekorasyon ile ilgili fotoğraflar varsa ayrı bir konu açmadan daha önce açılan başlıkdan eklemeye devam edebilirler. Bu şekilde diğer üyelerimizin de katılımıyla arşivimizi daha da genişletebiliriz inşallah. Katılımlarınızı bekliyoruz :)
Selam ve dua ile...

yorumun ve degerlı dusuncelerın ıcın sen sagol gozyası kardeşim ;)

Maşallah dekorasyon bölümümüz her yaş için uygun seçenekler sunuyor.Kararsız kardeşlerimiz için özellikle çok faydalı olacak.
Açıklama için teşekkürler Zambak.

ben bu dekarsyon bölümüne bayılıyorum

alamsamda inanın seyretmesi bile beni dinlendiriyor rahatlatıyor

Maşallah dekorasyon bölümümüz her yaş için uygun seçenekler sunuyor.Kararsız kardeşlerimiz için özellikle çok faydalı olacak.
Açıklama için teşekkürler Zambak.

Değerli vaktinizi harcayıp okuduğunuz ve yorumladığınız için çok teşekkürler kardeşlerim ;)

Dekorasyon ve Mimarlık

MollaCami.Com