Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Zeki Çocuk

Çocugun biri birgün kafasini islatmadan sampuanlamaya baslamis. Annesi de: -Olum hiç saç islatilmadan sampuanlanir mi? deyince çocuk: Ama anne bu sampuanda "kuru saçlar için" yaziyor!!! ...

Göz doktoru: - Şu tablodaki harfleri okur musunuz? Cafer: - Siz bana okur musunuz? Benim gözlerim bozuk da..

Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komşuları yardıma koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş.. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarda beklemesini söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karısını, sonra köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş: - Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye. - "Kayinvalidem içeride!" demiş adam; "arada bir girip çeviriyorum!".

:o :o :o :o :o :o

:) ;) :D

;D :D

;D ;D ;D

güzeldi :D

:D :D :D :D

teşekkürler

allah iyiliğinizi versin emii yoruldum gülmekten vallaa :) :) :)

allah iyiliğinizi versin emii yoruldum gülmekten vallaa

;) ;) ;)

:D :D :D :D

ayyy yazık ya kayınvaldeler bu kadarmı sevilmiyo bende kayınvalde olucam.ben valde hanımı seviyorum inşallah benide severler. ::) :P çok güzel emeğine sağlık

Çocugun biri birgün kafasini islatmadan sampuanlamaya baslamis. Annesi de: -Olum hiç saç islatilmadan sampuanlanir mi? deyince çocuk: Ama anne bu sampuanda "kuru saçlar için" yaziyor!!! ...

:D :D :D

çok güzeldi.teşekkürler

BİZDENDE TEŞEKKÜRLER

Fıkra Gibi

MollaCami.Com