Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Tekerlekli Sandalye

Buşh sabah koşusunda köprünün kenarından takılıp aşağıdaki dereye düşmüş. Gizli servis ajanları kurtarmaya gelene kadar dere kenarında balık tutan 3 küçük çocuk buşh'u sudan çıkarmışlar. Bush çocuklara o kadar minnet duymuşki, ne isterlerse gerçekleştireceğini söylemiş.
Birinci Çocuk, "Ben Disneyland'a gitmek istiyorum" demiş ve Buşh "Sorun değil, seni airforce one ile ben götüreceğim" demiş.
İkinci Çocuk, "Ben yeni çıkan Nike Air Jordan'lardan bir çift istiyorum" demiş ve Buşh "Michael'in senin için özel imzaladığı bir çifti sana ben getireceğim" demis.
Üçüncü çocuk ise "Ben televizyon ve teyp entegre edilmiş motorlu bir tekerlekli sandalye istiyorum" demiş. Buşh buna biraz şaşırmış ve "Sen fiziksel özürlüye benzemiyorsunki ?" demiş.
Çocuk Buşh'a bakmış ve; "Seni boğulmaktan kurtardığımı Ailem öğrenince, olacağım" demiş.

:D teşekkürler sena kardeşim

Rica ederim..

:) :)tşk

Rica ederim..

Bunu söyleyen çocuk amerikan olamaz zira amerikalıların bu lafı söylemeye kafası basmaz :D
Teşekkürler..

Bunu söyleyen çocuk amerikan olamaz zira amerikalıların bu lafı söylemeye kafası basmaz
Teşekkürler..

bencede...

Rica ederim..

:D teşekkürler sena kardeşim

Rica ederim..

Komik Yazılar

MollaCami.Com